لزوم سازمان‌دهی ادارات كل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان‌ها اقتصاد کلان

  امروز شمسی

  تماس با ما  تماس با ما   طلا و ارز  طلا و ارز   معدن  معدن   صنعت   صنعت    بیمه  بیمه   بانک  بانک   بورس  بورس   اقتصاد اجتماعی  اقتصاد اجتماعی   اقتصاد سیاسی  اقتصاد سیاسی   اقتصاد بین الملل  اقتصاد بین الملل   اقتصاد کلان  اقتصاد کلان   صفحه اصلی  صفحه اصلی  

  خبرهای برگزيده
افتتاح بزرگترین شعبه فروشگاه رفاه در مجتمع لوتوس مال
پیش‌بینی شاخص دو میلیون واحدی تا پایان امسال
تحلیل کارشناسی از ریزش این روزهای شاخص بورس
بورس مسکن روز میز دولتمردان
دومین نفتکش ایرانی به سواحل ونزوئلا رسید
چگونه سهام عدالت خود را بفروشیم؟
اخذ مالیات از خانه‌های خالی منتظر گوشه چشم سازمان امور مالیاتی
فروش سهام عدالت از سه‌شنبه آینده
خرید متری مسکن در بورس
چرا از عرضه اولیه خبری نیست؟
آیا یک زن ترامپ را از کاخ سفید بیرون می کند؟
واکنش مدیرعامل بورس تهران به ریزش شاخص کل بورس
بیان هنرمندانه روابط عمومی، مفاهیم پیچیده صنعت بیمه را ساده می‌کند
عرضه سهام معدنی‌ها در بورس در دستور کار قرار گرفت

  آخرين اخبار
مجمع عمومی فوق العاده موسسه اعتباری ملل برگزار شد
بهره برداری از درمانگاه فوق تخصصی بیمارستان بانک ملی ایران در زاهدان
بیمه دی یکی از مهم ترین حلقه های زنجیره ارزش گروه مالی دی است
امکان اعطای مالکیت فروش سهام عدالت به صورت غیرحضوری در بانک سینا
شوک «ذوب» واسطه‌گران را غافلگیر کرد
نتیجه آزمون استخدامی گروه پارسیان به زودی اعلام خواهد شد
امضای تفاهم‌نامه همکاری بانک صادرات و اتاق بازرگانی زنجان در سال «جهش تولید»
پرداخت بیش از دو هزار فقره تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران در سال 99
همیاری کارکنان اداره امور شعب ایلام در پویش کمک مومنانه
شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان وارد فرابورس شد
  پربيننده ترين اخبار
افتتاح بزرگترین شعبه فروشگاه رفاه در مجتمع لوتوس مال
تولید حفاظ های بتنی مفصل دار در شرکت تارابگین ذوب آهن اصفهان
شوک «ذوب» واسطه‌گران را غافلگیر کرد
مجمع عمومی فوق العاده موسسه اعتباری ملل برگزار شد
نتیجه آزمون استخدامی گروه پارسیان به زودی اعلام خواهد شد
بیمه دی یکی از مهم ترین حلقه های زنجیره ارزش گروه مالی دی است
امضای تفاهم‌نامه همکاری بانک صادرات و اتاق بازرگانی زنجان در سال «جهش تولید»
همیاری کارکنان اداره امور شعب ایلام در پویش کمک مومنانه
شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان وارد فرابورس شد
امکان اعطای مالکیت فروش سهام عدالت به صورت غیرحضوری در بانک سینا
بهره برداری از درمانگاه فوق تخصصی بیمارستان بانک ملی ایران در زاهدان
  اوقات شرعی  ارسال خبر به ما : چاپ

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی انجام شد:
لزوم سازمان‌دهی ادارات كل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان‌ها

اقتصاد کلان: رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در معارفه محمد تیموری به عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع این سازمان بر لزوم سازمان‌دهی ادارات كل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان‌ها تاکید کرد.

  

به گزارش خبرگزاری اقتصاد کلان، داود كشاورزیان ضمن تقدیر از خدمات و فعالیت‌های معاون سابق توسعه مدیریت و منابع سازمان، اظهار داشت: با توجه به تصمیمات متخذه در راستای سیاست‌های مدیریتی و بهره‌گیری از توان، اندیشه و خلاقیت‌های نیروهای جدید، جوان و با اولویت درون‌سازمانی جابجایی در حوزه این معاونت انجام می‌گردد.
 با تأكید بر این‌که یكی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمانی، سرمایه انسانی است، افزود: علیرغم تأمین هرگونه امكانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، درصورتی‌که نیروی انسانی توانمند و سالم و قابل‌اعتماد در مجموعه نباشد، بهره‌وری لازم در انجام وظایف حاصل نخواهد شد.
 كشاورزیان با اشاره به اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی حین خدمت بر اساس پست سازمانی و وظیفه‌ شغلی كاركنان، بیان كرد: با راه‌اندازی مركز آموزش سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، دوره‌های مورد نیاز عمومی و تخصصی كاركنان از ابتدای سال جاری برنامه‌ریزی‌شده و با جدیت در حال برگزاری و اجرا است.
رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خاطرنشان كرد: مدیران باید با رفتار و عملكرد مناسب خود الگوی سایر همكاران زیرمجموعه باشند ازجمله در زمینه حساسیت نسبت به بیت‌المال، اهتمام به تكریم ارباب‌رجوع، رعایت قوانین و مقررات اداری و حضور به‌موقع در مأموریت‌ها و امور محوله.
كشاورزیان در بخش دیگری از سخنان خود به موضوعات رضایت‌مندی نیروی انسانی در سازمان اشاره كرد و افزود: مدیران باید در چارچوب قوانین و مقررات و با توجه به محدودیت‌های قانونی، رضایت‌مندی كاركنان ازنظر امكانات مالی و رفاهی را فراهم آورند اما نكته قابل‌توجه و اساسی در رضایت‌مندی، رعایت اصل عدالت نسبی در میان كاركنان است ازجمله در انتصابات، پرداختی‌ها، دستگاه‌های تشویق و غیره.
وی سازمان‌دهی ادارات كل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان‌ها را یكی از مهم‌ترین اولویت‌های فعالیت‌های سازمان پس از ادغام حوزه راهداری و ورود نیروهای انسانی راهداری به این سازمان اعلام كرد و افزود: این طرح با همكاری معاونت راهداری و توسعه مدیریت و منابع در دست اقدام است و در كنار نمودار سازمانی مصوب، چارت تكمیلی هم در دست تهیه است تا وضعیت شغلی و استخدامی نیروهای راهداری و خدماتی به‌صورت شفاف مشخص و به تصویب برسد.
این گزارش حاكی است صدر اله بمانا معاون سابق توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طی سخنانی گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه مدیریتی بیان كرد و خواستار ادامه طرح‌های در دست اقدام با توان و قوت بیشتر و به‌كارگیری از اندیشه‌ها و افكار نو در سازمان گردید.
بر اساس این گزارش، در بخش دیگری از این مراسم شهرام آدم‌نژاد معاون برنامه‌ریزی، اسماعیل غلامی معاون حمل‌و‌نقل و عبدالهاشم حسن‌نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طی سخنانی ضمن قدردانی و سپاس از خدمات آقای بمانا در حوزه فعالیتی و ایجاد تعادل و نظم در برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمان، دیدگاه‌ها و دیدگاه‌های خود را در تحول در حوزه‌های مختلف فعالیتی سازمان و ارتقای خدمات به كاربران بیان كردند.
گفتنی است محمد تیموری معاون جدید توسعه مدیریت و منابع نیز ضمن ابراز خشنودی از ادامه فعالیت در حوزه خدمتی دیگر از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، وظایف این معاونت را وظایف فرا بخشی دانست كه نیازمند مشاركت و همكاری سایر معاونین و مدیران سازمان است.
اضافه می‌نماید محمد تیموری كه تا پیش از این در سمت مدیركل دفتر برنامه‌وبودجه سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای فعالیت داشت و همچنین صدر اله بمانا نیز به‌عنوان مشاور عالی رئیس این سازمان در زمینه نوسازی ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای ادامه خدمت خواهند داد.
خاطرنشان می‌گردد در پایان این مراسم از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی با اهدای لوح تقدیر به صدراله بمانا از خدمات ایشان در دوره تصدی قدردانی به عمل آمد و حكم جدید محمد تیموری به‌عنوان عضو هیئت عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به وی ابلاغ گردید.
جلسه معارفه معاون جديد توسعه مديريت و منابع سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با حضور معاون وزير راه و شهرسازی، اعضای هيأت عامل، مديران كل دفاتر ستادی اين سازمان و نماينده سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

 شماره خبر : 8648      انتشار : 8/10/1396        آرشيو راه و شهرسازی         آرشيو همه اخبار


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :  
   

eghtesadkalan.ir

کلیه حقوق تجاری اين سايت برای گروه خبری محفوظ میباشد

استفاده و انتشار مطالب اين سايت با نیت بالا بردن فرهنگ و دانش بشری آزاد میباشد

برنامه نويسی : اصفهان هاست